See pole Disney: Victoria Justice tähistab filmi 'Lumivalgeke ja seitse pätti'

See pole Disney: Victoria Justice tähistab filmi 'Lumivalgeke ja seitse pätti'

Vilista kui sina twerk ja vaata Victoria Justice tappa nagu lumi kapotis. Täpselt nagu kõik Todrick Halli muud muusikalid, see üks on täis Interneti-kuulsusi, pop-paroodiaid, meemialaseid nalju ja kapuutsiga huumorit.

TÄIELIK CAST:

Victoria Justice lumivalgena (@victoriajustice)
Joey Graceffa printsina (@joeygraceffa)
Glozell kui nõid (@glozell)
Kingsley kui võlupeegel (@kingsleyyy)
Kimberly Cole kurja kuningannana (@ kimberlycole1)
Harvey Guillen jahimehena (@harveyguillen)
Tre Melvin Ashyna (@tremelvin)
Miles Jai puuviljana (@miles_jai)
Orlando Brown kui Crusty (@orlandobrown_)
Brashaad Mayweather Tootyna (@mayweatherlive)
Tevin Williams Musty rollis (@Tevin_Kyrell)
J-Light kui mähe (@jlightmusic)
Lisa Damato Aurora rollis (@LisaDamato)
Vonzell Solomon printsess Tiana rollis (@VonzellSolomon)